Atribuită Cumpărare directă

Control urini 2x25 ml cu picurator - cu termen de valabilitate de cel putin un an de la data comenzii, sa fie compatibil cu apart Doc U Reader 2 ; Suspensie Kaolin 0,5 grame/ L (flacon de 100 ml) cu termen de valabilitate de cel putin un an de la data comenzii ; Fibrinogen 5x2 ml - sa fie compatibil cu ap. THROMBOTIMER, cu termen de valabilitate de cel putin un an de la data comenzii. transport inclus in pretul de catalog, facturare si livrare la o data ulterioara deliberarii achizitiei in catalogul SEAP de catre autoritatea contractanta, comanda ferma

Număr anunț
DA28561331
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696700-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.108 RON
Valoare atribuită
1.108 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.108 RON

din 1.108 RON estimat