Atribuită
Cumpărare directă
În domeniul protecției datelor în România, anul 2020 a debutat cu lansarea pe piață a acestui volum, intituat “GDPR Aplicat. Instrument de lucru pentru implementarea Regulamentului UE 679/2016“, despre care cei 4 autori afirmă: „Volumul de față își propune menținerea unui echilibru între componenta teoretică și cea aplicată, ceea ce-i permite cititorului să înțeleagă atât necesitatea protecției datelor cu caracter personal, cât și obligațiile ce-i revin în acest sens în calitate de responsabil cu protecția datelor cu caracter personal, dar și în cea de manager de instituție publică sau firmă privată, jurist, consultant, etc.” DATE TEHNICE Titlu: GDPR aplicat. Instrument de lucru pentru implementarea Regulamentului UE 679/2016 ISBN: 978-606-677-030-9 Format: Tipărit Pagini: 814 Autori: Daniela SIMIONOVICI (Coordonator), Daniela Irina CIREAȘĂ, Cătălina PANTILIMON, Marius Florian DAN Publicat de: WOLTERS KLUWER Data apariției: 2020
- Număr anunț
- DA28560081
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN BACAU (CUI 4278736)
- Furnizor / câștigător
- PROACTIV CONS S.R.L. (CUI 38130032)
- Cod CPV
- 22112000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150 RON
- Valoare atribuită
- 150 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.