Atribuită Cumpărare directă

ardei

Număr anunț
DA28566004
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
ALEXGOLD DISTRIBUTION SRL (CUI 26521290)
Cod CPV
03221230-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.910 RON
Valoare atribuită
2.910 RON
Data publicării
13.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.910 RON

din 2.910 RON estimat