Atribuită Cumpărare directă

Laptop cu licente- 2 buc,Pentru intocmirea ofertei ferme autoritatea contractanta va pune la dispozitia dvs. documentatia pentru elaborarea ofertei la adresa de e-mail disponibila mai sus. Pana la data de .11 .08.2021 va rugam sa postati valoarea ofertei ferme

Număr anunț
DA28527292
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.200 RON
Valoare atribuită
14.200 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
09.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.200 RON

din 14.200 RON estimat