Atribuită Cumpărare directă

Furnizare cartuse/tonere pentru imprimante, copiatoare, multifunctionale, faxuri, conform ADV1233501 publicat in SEAP in 18.08.2021.

Număr anunț
DA28652966
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.384 RON
Valoare atribuită
42.384 RON
Data publicării
31.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.384 RON

din 42.384 RON estimat