Atribuită
Cumpărare directă
CF283A (83A) CARTUS TONER BLACK (1500 PAG) COMPATIBIL 100% NOU PREMIUM HP LASERJET PRO M125NW M202N M126 M127 M225 M226 PRODUS 100% NOU, NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT GARANTIE 36 LUNI..MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI SANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA, VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: Hewlett Packard Laserjet Pro M-Serie (125NW, 201, 201DW, 201N, 202, 202DW, 202N, M125, M125A, M125HW, M125NW, M125R, M125RA, M125RNW, M126, M126A, M126NW, M127, M127FN, M127FW, M 128, M128FN, M128FP, M128FW, M225, M225DN, M225DW, M225RDN, M226, M226DN, M226DW),
- Număr anunț
- DA28646071
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.799 RON
- Valoare atribuită
- 1.799 RON
- Data publicării
- 30.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.