Atribuită
Cumpărare directă
CRG-703 / Q2612A /FX10 CARTUS TONER BLACK (2000 PAG) COMPATIBIL 100% NOU Canon MF4320d LBP 2900 LBP 3000,HP LJ 1010/1018/1020/3052 Q2612A FX-10 CART703 PRODUS PREMIUM 100% NOU, NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT. GARANTIE 36 LUNI MARCAJ UE IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECTATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI STANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA , VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE LISTA ECHIPAMENTE CE FOLOSESC ACEST CONSUMABIL: •Canon I-Sensys-LBP-Serie (2900, 2900 B, 3000, 3000 B) •Canon LBP-Serie (2900, 2900 B, 3000, 3000 B) •Canon Lasershot LBP-Serie (2900, 2900 B, 3000, 3000 B) mai putin CRG-737 (CRG737)- Cartus toner compatibil, Canon MF 249DW /MF247DW /MF211,MF212,MF216,MF217,MF226,MF229/ , capacitate 2400 pg. NU ESTE REINCARCAT, REMANUFACTURAT SAU RECICLAT. GARANTIE 36 LUNI. IN PROCESUL DE FABRICATIE AU FOST RESPECTATE STANDARDELE DE CALITATE (ISO 9001) SI STANDARDELE DE MEDIU (ISO 14001) AMBALATE IN CUTII INSCRIPTIONATE CU MARCA PRODUCATORULUI IN CAZUL IN CARE PRODUSUL NU FUNCTIONEAZA, VA FI SCHIMBAT FARA NICI UN COST SUPLIMENTAR IN TERMEN DE 3 ZILE DE LA SESIZARE TOATE cartusele sunt COMPATIBILE, sunt produse 100% noi si de foarte buna calitate, fara defecte de fabricatie, nu curge toner din cartuse si nu afecteaza buna functionalitate a imprimantei, sunt ambalate si sigilate individual in cutii comerc
- Număr anunț
- DA28580190
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI 18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98 RON
- Valoare atribuită
- 98 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.