Atribuită
Cumpărare directă
reactivii multicalibrator biochimie 10x5ml, ser control normal biochimie 10x5ml si ser control patologic biochimie 10x5ml sa fie compatibili cu aparatul MINDRAY BS-200, cu termen de valabilitate de cel putin un an de la data comenzii . Transport inclus in pretul de catalog, facturare si livrare la o data ulterioara deliberarii achizitiei in catalogul SEAP de catre autoritatea contractanta, comanda ferma.
- Număr anunț
- DA28562560
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.060 RON
- Valoare atribuită
- 1.060 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.