Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare medii de cultura: Mueller Hinton Agar/MH/Placa/Placi; AABTL/Drigalski/placa; Chapman solid (Mannitol Salt Agar)/placa; Sabouraud cu Cloramfenicol si Gentamicina/SD/Cloramfenicol/Genta/Placa; Bulion simplu, Bulion Nutritiv/flacon/200 ml; Geloza sange/Geloza + sange berbec/Blood Base Agar + 5 % Sange Berbec/Placa; Prezenta tine loc si de comanda.
- Număr anunț
- DA28507906
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA CHIRURGIE PLASTICA REPARATORIE SI ARSURI BUCURESTI (CUI 4967072)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.339 RON
- Valoare atribuită
- 1.339 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.