Atribuită Cumpărare directă

Ministerul Justiţiei, conform art. 7 alin 1 din Regulamentul cadru privind stabilirea principiilor generale de ocupare a unui post vacant sau temporar vacant corespunzător funcțiilor contractuale și a criteriilor de promovare în grade sau trepte profesionale imediat superioare a personalului contractual din sectorul bugetar plătit din fonduri publice aprobat prin HG nr 286/2011 cu modificările și completările ulterioare, are obligația de a publica anunțul privind concursul pentru ocuparea unor posturi vacante. Vă rugăm să publicați într-un cotidian de largă circulație (cotidianul Național), o apariție în data de 26 august 2021, secțiunea oferte de muncă, anunțul anexat.

Număr anunț
DA28618755
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127 RON
Valoare atribuită
127 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127 RON

din 127 RON estimat