Atribuită
Cumpărare directă
Publicare anunt in cotidianul National pt UAT CA ROSETTI (POR) ANUNȚ PREALABIL PRIVIND AFIȘAREA PUBLICĂ A DOCUMENTELOR TEHNICE ALE CADASTRULUI OCPI Buzău anunță publicarea documentelor tehnice ale cadastrului pentru UAT C.A. ROSETTI, începând cu data de 18 august 2021, pe o perioadă de 60 de zile, în satul C.A. Rosetti la sediul Primăriei- Sala de Consiliu, conform art. 14 alin. (1) și (2) din Legea cadastrului și a publicității imobiliare nr. 7/1996, republicată, cu modificările și completările ulterioare. Persoanele care dețin proprietăți pe teritoriul UAT C.A ROSETTI pot consulta documentele publicate de luni până vineri, între orele 8,30 – 15,00 și depune cererile de rectificare ale documentelor tehnice . Acestea vor putea fi depuse la sediul primăriei sau pe site-ul ANCPI : http://www.ancpi.ro/pnccf_docs/Buzau.
- Număr anunț
- DA28531972
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Buzau (CUI 9673400)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64 RON
- Valoare atribuită
- 64 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.