Atribuită Cumpărare directă

bare otel hexagon 24 mm = 95 kg tabla laminata la rece 1,2x1000x2000 = 39 kg

Număr anunț
DA28588638
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
14620000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.047 RON
Valoare atribuită
1.047 RON
Data publicării
18.08.2021 00:00
Data finalizării
19.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.047 RON

din 1.047 RON estimat