Atribuită
Cumpărare directă
Service imprimante cod de bare Zebra, intretinere si reparatii. Interventii nelimitate pentru orice probleme care pot afecta buna desfasurare a activitatii si remedierea acestora pe loc sau in 24-48h in functie de situatie si disponibilitatea pe stoc a componentelor care trebuiesc inlocuite. Mentenanta lunara care implica verificarea echipamentelor, aspirarea/gresarea si curatarea acestora daca este cazul, curatarea rolelor de hartie si identificarea pieselor/componentelor deteriorate.
- Număr anunț
- DA28494270
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMAG CONCEPT S.R.L. (CUI 38613819)
- Cod CPV
- 50323100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 02.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.