Atribuită Cumpărare directă

Lemn foc fag, taiat lemn , crapat si aranjat

Număr anunț
DA28557170
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA VISEU DE SUS (CUI 3627056)
Furnizor / câștigător
DALIN PERFECT STRUCTURES SRL (CUI 37188826)
Cod CPV
98390000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.500 RON
Valoare atribuită
41.500 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
16.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.500 RON

din 41.500 RON estimat