Atribuită
Cumpărare directă
Se achizitioneaza servicii de elaborare Studiu geotehnic - Construire sala de educatie fizica scolara la Scoala Gimnaziala “Toma Caragiu in conformitate si cu respectarea tuturor cerintelor Caietului de sarcini", Lucrarile se vor executa in conformitate cu: NP074/2014; SR EN 1997-2/2007; STAS 1242/4–85; SR EN ISO 14688-1:2004; SR EN ISO 14688-2:2006; SR EN ISO 22476-2:2006; SR EN ISO 22476-3:2006.
- Număr anunț
- DA28641539
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- HAUSPLAN STUDIO SRL (CUI 17051017)
- Cod CPV
- 71332000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.