Atribuită Cumpărare directă

Servicii de tabere langa lacul Zetea, cu cazare si masa inclusa, pt. un nr. de 40 de persoane, 7 nopti, in perioada 14.08.2021-21.08.2021.

Număr anunț
DA28494661
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
Furnizor / câștigător
NATUR AIR SRL (CUI 17770330)
Cod CPV
55243000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.120 RON
Valoare atribuită
29.120 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
02.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.120 RON

din 29.120 RON estimat