Atribuită
Cumpărare directă
SACI MENAJ 240L 110*125 CM 10/SET GROSI GSM500 - 24 BUC LAVETE UMEDE 18X20 3 BUC/SET - 1 BUC CHIM SAPUN LICHID 500 ML - 8 BUC ROLA PROSOP INDIVIDUAL 1000 FOI - 4 BUC MOP MICROFIBRA - 4 BUC BOZO SOLUTIE GEAM 1L - 2 BUC KATRIN ROLA M2 - 6 BUC SANO SAN 1 L CU POMPA MAR&MUSK DET. VASE - 1 BUC AGATATORI WC BREF - 10 BUC BOZO DET. PARCHET EXTRA 1L - 2 BUC CHIM DETRGENT PARDOSEALA 5L - 1 BUC HARTIE IG HORECA 3STR 24 ROLE/SET - 6 BUC FLESZ GEL TOALETA FLOWER 1L - 2 BUC DOMESTOS SPRAY 750ML - 1 BUC PRONTO SPRAY SUPRAFETE MULTIPLE 300ML - 1 BUC CHIM DETARTRANT 1L - 1 BUC KLINTENSIV DEZINFECTANT GEL MAINI 1L - 2 BUC MANUSI LATEX FARA PUDRA 100BUC/CUTIE - 1 BUC
- Număr anunț
- DA28589853
- Autoritate contractantă
- COMUNA SLIMNIC (PRIMARIA SLIMNIC JUD. SIBIU) (CUI 4405988)
- Furnizor / câștigător
- PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.219 RON
- Valoare atribuită
- 1.219 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.