Atribuită Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY - 50 BUC DOSAR PLASTIC SINA SI GAURI NOKI - 250 BUC FOLII DE PROTECTIE NOKI 100/SET - 5 BUC DOSAR SINA - 100 BUC PIX SCHNEIDER K15 - 50 BUC AGRAFE BIROU 33MM - 10 BUC CAPSE 24/6 DELI - 10 BUC CREION CORECTOR MILAN - 4 BUC SEPARATOARE BIBLIORAFT 105X240 - 1 BUC

Număr anunț
DA28538020
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SEICA MARE (CUI 18076338)
Furnizor / câștigător
PRODUSEBIROU S.R.L. (CUI 38572077)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.126 RON
Valoare atribuită
1.126 RON
Data publicării
09.08.2021 00:00
Data finalizării
10.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.126 RON

din 1.126 RON estimat