Atribuită Cumpărare directă

Cada 4 celulară parțială atât pentru membrele inferioare și pentru membrele superioare. Fabricată din sticlă acrilică ce permite o igienizare deosebită, rezistență deosebită la zgaraieturi, păstrarea calității inițiale pe o durată foarte îndelungată de timp; Panou de comandă încorporat pentru programarea și vizualizarea parametrilor terapeutici; Tastatură tip membrană, rezistentă la mediul umed; posibilitatea realizării unor tratamente într-una sau mai multe celule (max 4); Posibilitatea selectării polarității electrozilor pentru fiecare celulă în parte; Tratamente de electroterapie subacvala (electrozi din inox detașabili); Diverse forme de curenți terapeutici : galvanici, faracici, diverse forme sinusoidale – model GI-VZ; Tratamente hidroterapeutice cald/ rece în mod automat – model WBS; Alimentare cu energie electrică 230 V 50-60 Hz; posibilitatea alegerii culorii interioare și exterioare; Dimensiuni aproximative cadă 4 celulară: 1.400 x 970 x 970 mm.

Număr anunț
DA28511335
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.650 RON
Valoare atribuită
41.650 RON
Data publicării
04.08.2021 00:00
Data finalizării
05.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.650 RON

din 41.650 RON estimat