Atribuită Cumpărare directă

Servicii de Dirigentie de Santier la obiectivul de investitii „Reabilitarea si Modernizare Scoala Gimnaziala Avram Iancu,oras Zlatna”

Număr anunț
DA28497747
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
CONS IB CONSULTING S.R.L. (CUI 38989423)
Cod CPV
71247000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
52.650 RON
Valoare atribuită
52.650 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
03.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.650 RON

din 52.650 RON estimat