Atribuită
Cumpărare directă
Camera IP rezolutie 4 Mpx ColorVu 11 buc HDD Desktop Western Digital AV-GP sau Seagate SV 35 2buc antena wireless client + electronica 5GHz 16dBi + suport 12buc Antena LiteBeam AC 6buc NVR 32 Canale 1buc "Cutie IP racord cabluri alimentare/video/wireless. Cutii metalice dreptunghiulare full accesorizate pentru derivatie cu 2 pana la 4 iesiri, grad de protectie IP65 12buc Cleme derivatie CDD 24buc Cablu alimentare cu sufa si protectie la UV, pt exterior 60buc Cablu FTP cu sufa si protectie la UV, pt exterior 305m Switch 5 porturi 10/100/1000 Gigabit 5buc Patchcord 5M 30buc Platbanda inox 2buc Catarame inox 60buc Rocket M5 2buc Antena Omni 5G13 2buc Tripla Rack 6p 1buc, manopera si instalare inclusa.
- Număr anunț
- DA28514539
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRÎNCOVENI (PRIMARIA COMUNEI BRÎNCOVENI OLT) (CUI 4984529)
- Furnizor / câștigător
- VHE SERVICE SRL (CUI 32851854)
- Cod CPV
- 32323500-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.324 RON
- Valoare atribuită
- 40.324 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.