Atribuită
Cumpărare directă
Montaj gard metalic din plasa bordurata si stalpi metalici, H=1.20m, cu protectie la partea de sus, Demontare porti vechi de lemn, confectie si montaj porti fotbal metalice, Demontare gard lemn existent,montare imprejmuire gard metalic cu plasa la H=4m
- Număr anunț
- DA28634033
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
- Furnizor / câștigător
- RONAL PROJECT CONSULTING S.R.L. (CUI 38944928)
- Cod CPV
- 45340000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.212 RON
- Valoare atribuită
- 29.212 RON
- Data publicării
- 26.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 27.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.