Atribuită
Cumpărare directă
Hotel Palace, Venus - 15-22 August 2021 Costul participarii este de 4 990,48 ron + 5%tva = 5240 ron - servicii cazare Pentru inscriere se transmite un formular de participare pe e-mail cu datele necesare. Dupa completarea formularului de inscriere, va rugam sa il transmiteti prin e-mail pe adresa office@expert-diplomatic.ro sau prin fax la nr. 031.420.69.18. Pentru alte informatii, va rugam sa sunati la numarul de telefon 0723.831.210 sau sa trimiteti un e-mail la adresa office@expert-diplomatic.ro. mai putin
- Număr anunț
- DA28512857
- Autoritate contractantă
- Comuna Topana (Primaria Topana) (CUI 5209866)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT DIPLOMATIC TOUR SRL (CUI 38464202)
- Cod CPV
- 55100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.990 RON
- Valoare atribuită
- 4.990 RON
- Data publicării
- 04.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.