Atribuită Cumpărare directă

Servicii de productie foto-video de documentare a proiectului pilot Hala Minda, (documentarea procesului de realizare a sculpturilor, în locațiile unde acestea se vor realiza, Reșița și Arad, interviuri cu artiștii și echipele de proiect, procesele industriale) cu următoarele componente și cerințe: realizarea unui pachet de documentare a întregului proces, în vederea procesului de extindere la o scară mai mare a procesului de realizare de sculpturi monumentale în metal, și asigurarea promovării și a vizibilității întregului proces de realizare a lucrărilor de artă, o componentă de inovare în domeniul industriilor creative.

Număr anunț
DA28599241
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
Fundatia Interart Triade (CUI 13157121)
Cod CPV
79952100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat