Atribuită Cumpărare directă

TAMPON CUTIE VITEZE 141.71 PLACUTE FRANA FATA 140.15 DISC FRANA FATA 2x158.36=316.72 AMORTIZOR SPATE 2x228.19 =456.38 SET SABOTI FRANA SPATE 196.44 LAMELE STERGATOR PARBRIZ 84.15

Număr anunț
DA28545813
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI 10881986)
Furnizor / câștigător
ELEDIS IMPEX SRL (CUI 14430369)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.335 RON
Valoare atribuită
1.335 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.335 RON

din 1.335 RON estimat