Atribuită Cumpărare directă

Descrierea produsului se regăsește în caietul de sarcini nr. 13581/13.08.2021 atașat la prezenta

Număr anunț
DA28635899
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI 8266084)
Cod CPV
48624000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175 RON
Valoare atribuită
1.175 RON
Data publicării
26.08.2021 00:00
Data finalizării
27.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175 RON

din 1.175 RON estimat