Atribuită
Cumpărare directă
Cadrul Legislativ: • Legea nr. 221/ 2019 pentru modificarea si completarea Legii educatiei nationale nr. 1/ 2011. • Normele de aplicare ale legii nr. 221/2019 aparute in 11 iunie 2020 Obiectivul acestui curs: Asimilarea cunostintelor necesare pentru insusirea urmatoarelor competente: • Respectarea persoanei; • Nediscriminare; • Motivarea pentru învățare; • Asigurarea stării de bine a elevului si profesorului în unitatea de învățământ. • Tratarea cazurilor de bullying existente; • Preventia aparitiei unor cazuri noi
- Număr anunț
- DA28593681
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC INDEPENDENTA SIBIU (CUI 4405899)
- Furnizor / câștigător
- A.N.C.I.A. TRAINING S.R.L. (CUI 39516903)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 630 RON
- Valoare atribuită
- 630 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.