Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatenie la sedii AJOFM BN din Bistrita (2 locatii), Nasaud si Beclean, conform caietului de sarcini si anuntului, pentru perioada de contract 01.09.2021 - 31.12.2021, cu posibilitatea de prelungire in anul 2022 pe o perioada de maxim 4 luni, conform legislatiei in vigoare.
- Număr anunț
- DA28626592
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA BISTRITA-NASAUD (CUI 11364864)
- Furnizor / câștigător
- PUBLIX SRL (CUI 18007214)
- Cod CPV
- 90910000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.800 RON
- Valoare atribuită
- 16.800 RON
- Data publicării
- 25.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.