Atribuită Cumpărare directă

Lucrarea consta in:- desfacere pardoseala din parchet laminat de 8 mm, pret/mp: 17 lei- desfacere pardoseala deteriorata din parchet stratificat de 15 mm, pret/mp: 20 lei - desfacut podea din OSB umed/deteriorat de 10 mm, pret/mp: 20 lei- reparatii/acoperit/etansat fisuri placa beton, pret mp: 34 lei- turnat sapa autonivelanta, pret/mp: 14 lei- montare pardoseala oarba polistiren extrudat de 20 mm, pret/mp: 50 lei- montare parchet laminat grosime de 10 mm, pret/mp: 65 lei - montare plinta parchet laminat, pret/ml: 13 lei- zugraveli lavabile interioare, pret/mp: 6 lei. Lucrarile se vor executa in conformitate cu specificatiile si in locatiile indicate de reprezentantii desemnati cu implementarea contractului, din cadrul compartimentelor de specialitate beneficiare ale autoritatii contractante- Administrativ - prin dl. Olteanu Mircea - administrator, fara alte costuri suplimentare fata de cele din prezenta achizitie.

Număr anunț
DA28523574
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
TREE HUGGER SRL (CUI 36286036)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.966 RON
Valoare atribuită
10.966 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.966 RON

din 10.966 RON estimat