Atribuită
Cumpărare directă
1) TRICOU MACRON RIGEL - 18 buc x 40,34 lei/buc 2) SORT MACRON MESA - 18 per x 31,09 lei/per 3) JAMBIERE ROUND - 24 per x 16,81 lei/per 4) BLUZA PORTAR MACRON - 2 buc x 94,12 lei/buc 5) PANTALONI PORTAR LEPUS - 2 per x 96,64 lei/per 6) MANUSI PORTAR REUSCH ATTRAKT SOLID - 1 per 83,19 lei/per 7) SAC MINGI NEXO - 1 buc x 47,90 lei/buc 8) MINGE FOTBAL NEXO XTREME - 5 buc x 113,45 lei/buc 9) IMPRIMEREIE (NUMAR + PRIMARIA FRUMUSANI) - 20 buc x 16,81 lei/buc
- Număr anunț
- DA28589785
- Autoritate contractantă
- COMUNA FRUMUSANI (CUI 3796969)
- Furnizor / câștigător
- TERRA SPORT SRL (CUI 14157081)
- Cod CPV
- 37400000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.105 RON
- Valoare atribuită
- 3.105 RON
- Data publicării
- 18.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 20.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.