Atribuită Cumpărare directă

Realizarea de relevee la constructii existente ce necesita lucrari de reabilitare si modernizare, intocmirea de liste de cantitati , evaluarea economica a lucrarilor necesare ( devize )

Număr anunț
DA28616987
Autoritate contractantă
COMUNA BARGAUANI (CUI 2612944)
Furnizor / câștigător
CATANA PROIECT SRL (CUI 18873822)
Cod CPV
71322000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.920 RON
Valoare atribuită
31.920 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.920 RON

din 31.920 RON estimat