Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze urmatoarele produse papetărie: 1) Capse 24/6 = 40 buc., 2) Bandă dublu adezivă = 5 buc., 3) Banda de mascare 50*50 hartie = 20 buc., 4) Banda de mascare 25*50 hartie = 20 buc., 5) Lavete microfibră = 20 set., 6) Post-it 75*75mm = 30 buc., 7) Hartie milimetrica A3 20/set(portocaliu) = 5 topuri, 8) Creion mecanic 0,5 = 20 buc., 9) Lipici instant 2mg = 20 buc.
- Număr anunț
- DA28535855
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI 11040604)
- Cod CPV
- 30197100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.343 RON
- Valoare atribuită
- 1.343 RON
- Data publicării
- 09.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.