Atribuită Cumpărare directă

Storuri textile protectie parasolara 100% material reflexiv, gri sidefat,total 34 mp. garantie minima un an de zile.

Număr anunț
DA28571470
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Nicolae Iorga (CUI 4205505)
Furnizor / câștigător
DEPOZITUL DE JALUZELE SRL (CUI 31839380)
Cod CPV
39515420-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.726 RON
Valoare atribuită
4.726 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
18.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.726 RON

din 4.726 RON estimat