Atribuită
Cumpărare directă
Curs de instruire asistenti personali ai persoanelor cu handicap grav Locatia : la sediul beneficiarului pentru minim 5 persoane Procesul de instruire se va efectua respectând masurile de prevenire si control al infectilor prevazute in Legea nr. 55/2020 privind unele măsuri de prevenire şi combatere a efectelor pandemiei COVID 19 şi ale H.G nr. 394/2020 pentru declararea stării de alertă. Se vor respecta obligatoriu masurile de prevenire si control al infectiilor referitoare la pastrarea distantei sociale, purtarea mastii si efectuarea triajului epidemiologic (conform unei proceduri interne specifice).
- Număr anunț
- DA28507606
- Autoritate contractantă
- Primaria municipiului Campulung Moldovenesc (CUI 4842400)
- Furnizor / câștigător
- AGENŢIA SPERANŢELOR SRL (CUI 27527305)
- Cod CPV
- 80530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.250 RON
- Valoare atribuită
- 7.250 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.