Atribuită Cumpărare directă

masa se executa din pal melaminat cu rotiie si 1 usa dimensiuni[450x400xh=1000 ] culoare la cerere

Număr anunț
DA28618831
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SAROM IMPEX SRL (CUI 9348042)
Cod CPV
39121200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.282 RON
Valoare atribuită
6.282 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
25.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.282 RON

din 6.282 RON estimat