Atribuită
Cumpărare directă
pachet conform ofertei OF 5769/06.08.2021. Produsele care nu respecta termenul de valabilitate sau caracteristicile cerute vor fi inapoiate ofertantului pe cheltuiala acestuia, iar furnizorul va livra produsele la calitatea si caracteristicile solicitate in termen de maxim 5 zile, fara costuri suplimentare pentru autoritatea contractanta. Termenul de valabilitate al produselor: minim 12 LUNI de la data livrarii la DSP Bistrita-Nasaud.
- Număr anunț
- DA28565883
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
- Cod CPV
- 30192000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839 RON
- Valoare atribuită
- 839 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.