Atribuită Cumpărare directă

Achizitia are ca obiect furnizarea a 868tone piatra sparta si transportul acesteia pe raza comunei Buciumi (62curse) pentru intretinere/reparatie infrastructura rutiera din comuna Buciumi

Număr anunț
DA28592692
Autoritate contractantă
COMUNA BUCIUMI (CUI 4291611)
Furnizor / câștigător
FRATII VLAIC PROD SRL (CUI 9881834)
Cod CPV
14210000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.380 RON
Valoare atribuită
30.380 RON
Data publicării
19.08.2021 00:00
Data finalizării
20.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.380 RON

din 30.380 RON estimat