Atribuită Cumpărare directă

Cutie x 12 flacoane x 200 ml, continand 5 g/l Metronidazol in solutie de Glucoza 5 %, solutie perfuzabila

Număr anunț
DA28539673
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
Cod CPV
33692400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.860 RON
Valoare atribuită
6.860 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.860 RON

din 6.860 RON estimat