Atribuită Cumpărare directă

Servicii de instalare echipament de control acces. Mentionam ca SC JT SRL nu este platitoare de TVA.

Număr anunț
DA28569737
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
J.T. SRL (CUI 1287683)
Cod CPV
42961100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.042 RON
Valoare atribuită
6.042 RON
Data publicării
16.08.2021 00:00
Data finalizării
17.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.042 RON

din 6.042 RON estimat