Atribuită Cumpărare directă

„RESTART - educație prin programe de a doua șansă în Inima Bărăganului” Descriere: Monitorizarea stadiului de implementare a proiectului - financiar; Monitorizarea, verificarea și asistență în realizarea graficului estimativ de depunere al cererilor de prefinanțare/plată/rambursare; Monitorizarea respectării instrucțiunilor OI/AM: aspectele financiare și a legisației în vigoare privind gestiunea financiară a fondurilor europene - 2014-2020 (OUG 40/2015, HG 93/2016); Elaborarea aspectelor financiare din actele adiționale la contractul de finanțare (Modificare Plan de achiziții, Modificare Buget – Activități și cheltuieli); Sedințe lunare privind activitățile financiare; Monitorizarea eligibilității cheltuielilor efectuate; Verificarea documentelor justificative financiare; Întocmirea raportărilor financiare: Întocmirea cererilor de prefinanțare, Întocmirea cererilor de rambursare clasică, Întocmirea cererilor de plată, Întocmirea cererilor de rambursare aferente Cererilor de plată, Întocmirea evidenței cheltuielilor, Întocmirea dosarului electronic aferente raportărilor financiare, Încărcarea dosarului elctronic în platforma MySMIS 2014, comunicare și/sau implementare, Întocmirea răspunsurilor la solicitări de clarificări/informații supimentare aferente Cererilor de prefinanțare/plată/ rambursare); Monitorizarea execuției bugetare și realizarea unei baze de date cu cheltuielile; Asistență pentru bugetul propriu - sume aferente proiectului - previziuni financiare

Număr anunț
DA28523180
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR AL JUDETULUI CALARASI (CUI 3796985)
Furnizor / câștigător
KINROSS BUSINESS S.R.L. (CUI 39431734)
Cod CPV
79412000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133.400 RON
Valoare atribuită
133.400 RON
Data publicării
05.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133.400 RON

din 133.400 RON estimat