Atribuită Cumpărare directă

JUCARII VORBARETE - PRODUCATOR DE MATERIALE DE LOGOPEDIE, EDUCATIVE, DIDACTICE SI CONSILIERE. PENTRU INTREAGA GAMA DE PRODUSE VA RUGAM SA NE CONTACTATI LA: 0770.27.33.61 sau jucariivorbarete@gmail.com Pachet conform comenzii #101262 BrainBox - ABC SKU: D292 55.2 46.39 lei × 1 46.39 lei 8.81 lei – Strafurnica si prietenii sai, Audiobook SKU: 00000147 44.1 42.00 lei × 1 42.00 lei – 2.10 lei 56 de pasi pentru a scrie o poveste - Micul scriitor SKU: D700 57.6 27.43 lei × 2 54.86 lei – 2.74 lei Invat sa citesc cu Montessori: 84 de jetoane si 51 de tichete de lectura pentru a invata sa citesti foarte usor SKU: D649 276.5 52.67 lei × 5 263.33 lei – 13.17 lei e-DIDACTICA. PROCESUL DE INSTRUIRE IN MEDIUL ONLINE SKU: E040 46.4 44.19 lei × 1 44.19 lei – 2.21 lei Calendarul meu anual. Invat limba engleza SKU: D541 134.4 42.67 lei × 3 128.00 lei – 6.40 lei 100 de cuvinte in limba engleza - Joc bilingv SKU: D517 36.4 17.33 lei × 2 34.67 lei – 1.73 lei 52 de jetoane pentru a invata limba engleza SKU: D330 52.8 16.76 lei × 3 50.29 lei – 2.51 lei Set - BrainBox - Sa invatam engleza + Memorace - Cele mai mari Inventii 214.4 90.08 lei × 2 180.17 lei 34.23 lei – Explorez culorile cu Montessori - in romana si in engleza - 163 de jetoane pentru dezvoltarea vocabularului si a creativitatii SKU: D808 110.6 52.67 lei × 2 105.33 lei – 5.27 lei BrainBox - Sa invatam engleza SKU: D294 110.4 46.39 lei × 2 92.77 lei 17.63 lei – Bingoletto. In oras SKU: C828 23.84 11.35 lei × 2 22.70 lei – 1.14 lei Bingole

Număr anunț
DA28527893
Autoritate contractantă
S1COALA ,,AVRAM IANCU " DEJ (CUI 4349160)
Furnizor / câștigător
JUCĂRII VORBĂREŢE SRL (CUI 30232770)
Cod CPV
22111000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.304 RON
Valoare atribuită
1.304 RON
Data publicării
06.08.2021 00:00
Data finalizării
06.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.304 RON

din 1.304 RON estimat