Atribuită Cumpărare directă

Solutie Ringer sol perf 500 ml x 10 flac 50X32.85=1642.50 HIDRASEC 30MG CT X 16PL PULB ORALA 6X36.28=217.68 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA28602566
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33692400-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445 RON
Valoare atribuită
1.445 RON
Data publicării
20.08.2021 00:00
Data finalizării
23.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445 RON

din 1.445 RON estimat