Atribuită
Cumpărare directă
Se vor intocmi: expertiza tehnica, studii de specialitate (topo, geo. etc.), documentatii pentru avize si acorduri, documentatie faza DALI, conform HG 907/2016 (Anexa 5) - ETAPA 1 - predarea Documentaţiei pentru Obţinerea Certificatului de Urbanism, Studiile de specialitate (topografic - vizat OCPI, geotehnic - verificat Af), Expertiza tehnică şi întocmirea procesului verbal de recepţie; - ETAPA 2 - Documentaţiile pentru Obţinerea Avizelor şi Acordurilor solicitate prin C.U. şi predarea documentaţiei faza D.A.L.I. Veti prezenta documentele solicitate in scrisoarea de intentie atasata anuntului.
- Număr anunț
- DA28561534
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERTEA (PRIMARIA COMUNEI BERTEA JUD. PRAHOVA) (CUI 2843736)
- Furnizor / câștigător
- PROCONSINFRA S.R.L. (CUI 39216736)
- Cod CPV
- 71322500-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 12.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.