Atribuită
Cumpărare directă
Corp iluminat LED montare tavan DAMEK/dimensiune 30*120 cm,putere 40W,220V,4000 K,4200 LM-Pret buc -520 lei fara TVA necesar 44 buc* 520 lei = 22.880 lei fara TVA Corp iluminat LED montare tavan DAMEK /dimensiune 60*60 cm,putere 40W,220 V,4000 K,4200 LM-Pret buc -485 lei fara TVA necesar 38 buc*485 lei=18.430 lei fara TVA
- Număr anunț
- DA28502274
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- ROYAL HOME DESIGN SRL (CUI 31326300)
- Cod CPV
- 31527300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.310 RON
- Valoare atribuită
- 41.310 RON
- Data publicării
- 03.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.