Atribuită Cumpărare directă

Primaria Comunei Belint, din Judetul Timis, prin intermediul aparatului propriu al primarului, intentioneaza sa contracteze servicii topo-cadastrale generale. Alaturat atasam caietul de sarcini cu cerintele impuse de catre autoritatea contractanta. Va rugam sa va actualizati pretul produsului de catalog in conformitate cu cerintele impuse prin caietul de sarcini. Va multumim!

Număr anunț
DA28498405
Autoritate contractantă
COMUNA BELINT (PRIMARIEA BELINT) (CUI 5517173)
Furnizor / câștigător
TERRA TOP SRL (CUI 22585453)
Cod CPV
71351810-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.000 RON
Valoare atribuită
50.000 RON
Data publicării
02.08.2021 00:00
Data finalizării
04.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.000 RON

din 50.000 RON estimat