Atribuită Cumpărare directă

Servicii de productie si difuzare materiale video de informare si interes public (conform referat nr,24519/04.08.2021- Viceprimar)

Număr anunț
DA28557319
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
AXA-REM MEDIA SRL (CUI 31612638)
Cod CPV
64228100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
12.08.2021 00:00
Data finalizării
12.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat