Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICIU INCHIRIERE TRANSPORT PERS. CU ȘOFER, PENTRU 3 ZILE, ÎN PERIOADA 07-09.09.2021 ÎN CADRUL SEMINARULUI ORG. LA CONSTANȚA CONFORM ACTIVITATE 4.1 ÎN CADRUL PROIECTULUI ,,COMBATEREA COORDONATĂ A NOILOR TENDINȚE ÎN TRAFICUL DE DROGURI,, ISF-2017-AG-DRUGS- SNOW WITHE cod proiect 13581

Număr anunț
DA28613591
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
Furnizor / câștigător
ECUADOR-TURIST SRL (CUI 25660746)
Cod CPV
60170000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
24.08.2021 00:00
Data finalizării
24.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat