Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de filmare si transmitere live spectacole in cadrul Jazz on the Rooftop ,spectacolele vor avea loc la orele 19.00 respectiv 20.30 in perioada 20-22.08.2021,si vor fi sustinute pe acoperisul Primariei Municipiului Ploiesti.Spectacolele vor fi filmate respectiv transmise live cu 5 camere video.
- Număr anunț
- DA28564495
- Autoritate contractantă
- Filarmonica ,,Paul Constantinescu,, Ploiesti (CUI 2845842)
- Furnizor / câștigător
- DADA MEDIA CONSULTING SRL (CUI 37734545)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.08.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.