Atribuită Cumpărare directă

Usa dubla avand dimensiunea de 1470 X 2570mm Usa dubla va fi confectionata din Z de usa pentru exterior, cu panel in partea de jos si sticla de la broasca in sus

Număr anunț
DA28540989
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
MARLENE COM SRL (CUI 17643000)
Cod CPV
45421000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.600 RON
Valoare atribuită
2.600 RON
Data publicării
10.08.2021 00:00
Data finalizării
11.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.600 RON

din 2.600 RON estimat