Atribuită Cumpărare directă

1.Curatat, reparat crapaturi, amorsat, aplicat lavabila 2-3 straturi pe toate suprafetele

Număr anunț
DA28623445
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
Furnizor / câștigător
DUCSTAR COMIMPEX SRL (CUI 5978584)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.786 RON
Valoare atribuită
21.786 RON
Data publicării
25.08.2021 00:00
Data finalizării
31.08.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.786 RON

din 21.786 RON estimat